Vybrana sutaz: SLOVAK OPEN 2018

DISCIPLINA
 
VEKOVE SKUPINY
 

K1 junior male

K1-jun-m-57kg

1. PATRIK NITECKI, Raptors Kickboxing club Trnava
2. MAREK DOLANSKÝ, Goral gym Kežmarok
3. MIROSLAV GODŽA, ASIA GYM SPORT
3. LUKÁŠ CVECHO, Hanuman gym Bratislava

K1-jun-m-60kg

1. JONATAN MESZAROS, Scorpio fight gym Nitra
2. ERICH ABT, Goral gym Kežmarok

K1-jun-m-63,5kg

1. ERIK MICKA, Český svaz Fullcontactu
2. MARTIN PALA, Český svaz Fullcontactu
3. PATRYK PIETNIK, KSW Sokol Jaroslaw
3. FILIP KITLER, Scorpio fight gym Nitra

K1-jun-m-67kg

1. ANTONÍN NYGRÍN, Český svaz Fullcontactu
2. LUBOŠ VANKA, Český svaz Fullcontactu
3. MARIÁN MIŠALKO, Octagon fighting academy
3. LADISLAV POLÁŠEK, ASIA GYM SPORT

K1-jun-m-71kg

1. ADRIÁN ČULÍK, Guard KOŠICE
2. NIKOLAS POLAKOVIČ, Raptors Kickboxing club Trnava
3. FLACK MÁRK, Békéscsabai Lakótelepi SE
3. JAN URBANIK, Ares gym AcUNIZA

K1-jun-m-75kg

1. NEMANJA KNEZIC, Topic team
2. DAMIAN KNAP, Palestra Warszawa
3. KRISTIAN KORCHAN, Ares gym AcUNIZA

K1-jun-m-81kg

1. JURAJ TUTURA, Hanuman gym Bratislava
2. SZYMON SITKO, RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI "TKD FIGHTER - TKM"
3. OSKAR GRAUR, Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce
3. LUKÁŠ JANOŠKA, CBŠ PERUN GYM TRNAVA

K1 senior male

K1-sen-m-57kg

1. MARTIN NOVÁK, Hanuman gym Bratislava
2. ROBERT JAWORSKI, Palestra Warszawa
3. PRZEMYSŁAW KMIECIK, Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce
3. KRYSTIAN OBARA, Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce

K1-sen-m-60kg

1. TOMÁŠ TADLÁNEK, Victory Gym Trencin
2. ROBERT SOBOŃ, Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce
3. SZYMON SAMORAJCZYK, Palestra Warszawa
3. PATRIK JANDA, Ares gym AcUNIZA

K1-sen-m-63,5kg

1. VÁCLAV SIVÁK, Český svaz Fullcontactu
2. JAKUB OGRYZEK, KSW Sokol Jaroslaw
3. MICHAL DUBEN, Ares gym AcUNIZA
3. MATÚŠ MACKO, Goral gym Kežmarok

K1-sen-m-67kg

1. PATRYK KRÓL, Palestra Warszawa
2. PAPP JÓZSEF, Békéscsabai Lakótelepi SE
3. PATRIK MOLNÁR, Guard KOŠICE
3. KAMIL KOLODZIEJ, KSW Sokol Jaroslaw

K1-sen-m-71kg

1. DALIBOR FICEK, Ares gym AcUNIZA
2. GOR HARUTJUNJAN, Český svaz Fullcontactu
3. STEFAN NIKOLIC, Topic team
3. JAKUB KROFTA, Český svaz Fullcontactu

K1-sen-m-75kg

1. VLADIMIR KONSKY, SKP Banska Bystrica
2. PATRIK TOTH, Raptors Kickboxing club Trnava
3. MILOS JOVANOVIC, Topic team
3. DAVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós Tököl SE

K1-sen-m-81kg

1. MILAN POKORNI, Fighting Kempo
2. ZOLTÁN NARDELOTTI, Unicentral Bulls
3. KRZYSZTOF FLORCZAK, Alien Łódź
3. DOMINIK KALETA, Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce

K1-sen-m-86kg

1. BARTŁOMIEJ WYDRA, Alien Łódź
2. ADAM POKORNI, Fighting Kempo
3. PETER BALAZS, Fighterbulls
3. MARTIN SLAVKOVSKÝ, FORTIS Lučenec

K1-sen-m-91kg

1. MICHAL BALAZ, Hanuman gym Bratislava
2. DANIEL VEIDENTHALER, Lanna Gym Praha

K1-sen-m+91kg

1. LADISLAV KAPLAN, Boxing club Galanta
2. MARCIN DUDKIEWICZ, Palestra Warszawa

K1 senior female

K1-sen-f-52kg

1. MARKÉTA KREJZLOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. DAGMARA TCHOREK, Palestra Warszawa
3. BARBORA MAYEROVÁ, Kickbox Body gym Poprad
3. TEREZA NETUŠILOVÁ, Český svaz Fullcontactu

K1-sen-f-56kg

1. KRISTÍNA LINDTNEROVÁ, Kings gym
2. ERIKA STANOEVA, Český svaz Fullcontactu
3. NATÁLIA GRMANOVA, Raptors Kickboxing club Trnava

K1-sen-f-60kg

1. LUCIA SZABOVÁ, Hanuman gym Bratislava
2. BARBORA VALČEKOVÁ, Kings gym
3. SANDRA MAŠKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. ANGELIKA PREPSZL, Perfect Fight Club Khe

K1-sen-f-65kg

1. VERONIKA CMÁROVÁ, Guard KOŠICE
2. NADJA MILIJANCEVIC, Topic team
3. MONIKA ZAŤKOVÁ, CBŠ PERUN GYM TRNAVA

K1-sen-f-70kg

1. LUCIE MLEJNKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. ALEXANDRA FILIPOVÁ, Ladies Victory Club Košice
3. NATALIA PANAS, Palestra Warszawa