Vybrana sutaz: SLOVAK OPEN 2018

DISCIPLINA
 
VEKOVE SKUPINY
 

PF senior male

PF-sen-m-57kg

1. PATRIK CSELOVSZKI, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. ALEXANDER DIDENKO, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
3. MAREK KARCH, Bao Humenné

PF-sen-m-63kg

1. ROLAND VICZIÁN, Debreczeni Team
2. BENCE GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. JÁN TAMÁŠ, Kickbox Leon Revúca
3. LADISLAV MARUSCSAK, Guard KOŠICE

PF-sen-m-69kg

1. ROLAND VICZIÁN, Debreczeni Team
2. OSKAR ZAWIŚLAK, Alien Łódź
3. LUKAS FUCHS, Team Tae-Kibo
3. FABIAN BIECHL, Team Tae-Kibo

PF-sen-m-74kg

1. NAGY ZALÁN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. MARTIN HAUSER, Český svaz Fullcontactu
3. TIBOR CZÁR, Debreczeni Team
3. ÁBEL JUHÁSZ, Debreczeni Team

PF-sen-m-79kg

1. KRISTÓF SZÁSZ, Debreczeni Team
2. ÁBEL JUHÁSZ, Debreczeni Team
3. HORVÁTH RICHÁRD, Skorpió KBSE
3. KLAUDIUSZ SWISTULSKI, X Fight

PF-sen-m-84kg

1. KRISTÓF SZÁSZ, Debreczeni Team
2. ĽUBOSLAV BODOR, Kickbox Leon Revúca
3. ALEXANDER STRITZL, Team Tae-Kibo
3. MARIO JELINEK, Team Tae-Kibo

PF-sen-m-89kg

1. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
2. MARIO JELINEK, Team Tae-Kibo

PF-sen-m-94kg

1. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
2. JOHANNES WENINGER, Point Fighters Thermenregion

PF-sen-m+94kg

1. JOHANNES WENINGER, Point Fighters Thermenregion
2. JÁNOS MEZEI, Százhalombattai Kick-Box Sportegyesület
3. JÁNOS BREZNYIK, Debreczeni Team
3. ŁUKASZ MORŻOŁ, Beskid Dragon

PF senior female

PF-sen-f-50kg

1. BÉCSI NIKOLETT, VESZPRÉMI PADANYI TKD KLUB.
2. PETRA SZTRACINSZKI, Debreczeni Team
3. NIKOLETT BREZNYIK, Debreczeni Team

PF-sen-f-55kg

1. MICHAELA GÓRALCZYKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. MARTINA KOPECKÁ, Český svaz Fullcontactu
3. KRISTÝNA ŘEHÁKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. MICHELLE PALUCH, Team Tae-Kibo

PF-sen-f-60kg

1. LORENA POŽEGA, Kbk Tigar slunj
2. KRISTÝNA ŘEHÁKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. GALAMBOS KIRA, Skorpió KBSE
3. MICHELLE PALUCH, Team Tae-Kibo

PF-sen-f-65kg

1. VIKTORIA HADER, Asvö Kbc Rohrbach
2. BEATRICE LEDEBUR, Team Tae-Kibo
3. LORENA POŽEGA, Kbk Tigar slunj

PF-sen-f-70kg

1. VIKTORIA HADER, Asvö Kbc Rohrbach
2. BEATRICE LEDEBUR, Team Tae-Kibo
3. EDINA GÁL, Százhalombattai Kick-Box Sportegyesület
3. LUCIJA BAKALAR, Kbk Tigar slunj

PF-sen-f+70kg

1. TÍMEA BAGYÓ, Százhalombattai Kick-Box Sportegyesület
2. EDINA GÁL, Százhalombattai Kick-Box Sportegyesület

PF younger cadet male

PF-y-cad-m-28kg

1. DÁNIEL BONDÁR, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. CHRISTIÁN TAMÁŠ, ŠK Taekwon-Do & Kickboxing Moldava nad Bodvou
3. DOMINIK SZASZÁK, Debreczeni Team
3. VILMOS KISSEBESI, LSP Team SE

PF-y-cad-m-32kg

1. ALESSANDRO NUKIC, Asvö Kbc Rohrbach
2. NIKOLASZ ROMAN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. BEDI MIKLÓS, Skorpió KBSE
3. DOMINIK SZASZÁK, Debreczeni Team

PF-y-cad-m-37kg

1. WALLANDT GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. JAN BOCHENSKI, X Fight
3. MALATYINSZKI BENDEGÚZ, Kondorosi Kick-box Egyesület
3. BRENDON BÁNKI, Debreczeni Team

PF-y-cad-m-42kg

1. DÁNIEL VICZIÁN, Debreczeni Team
2. WALLANDT GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. SEBASTIEN MACHÁČEK, Český svaz Fullcontactu
3. STANISLAV SEMBER, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE

PF-y-cad-m-47kg

1. BENCE SOLYMOSI, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. DÁNIEL DÉNES, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. BOTOND LÉVAI-HANGYÁSSY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. HÓDOS ZSOLT, Kondorosi Kick-box Egyesület

PF-y-cad-m+47kg

1. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team
2. BOTOND LÉVAI-HANGYÁSSY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. BÁLINT NAGY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. TAMÁS SZEGEDI, Debreczeni Team

PF younger cadet female

PF-y-cad-f+47kg

1. BOGLÁRKA KOSZECZ, Debreczeni Team
2. MAGDOLNA PÉTER, Debreczeni Team
3. HANNA ANCSIN, Újkígyósi Szabadidő SC.

PF-y-cad-f-47kg

1. MIROSLAVA POTOCKÁ, Prešov KBC Panter
2. RÉKA PÁNTYA, Debreczeni Team

PF-y-cad-f-42kg

1. VIVIEN VICZIÁN, Debreczeni Team
2. ELA MAGDIĆ, Kbk Tigar slunj
3. JOHANKA PETŘÍKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. NIKOLETT SZASZÁK, Debreczeni Team

PF-y-cad-f-37kg

1. JOHANKA PETŘÍKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. DASHA KOROLOVYCH, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE
3. INEZ BÁRDOS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. VIKTORIE PETŘÍKOVÁ, Český svaz Fullcontactu

PF-y-cad-f-32kg

1. INEZ BÁRDOS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. ANNA SCHMIDL, Asvö Kbc Rohrbach
3. MÓNIKA KOZMANN, Debreczeni Team
3. RÉKA KIS, KIRALYTEAM PF ACADEMY

PF-y-cad-f-28kg

1. MÓNIKA KOZMANN, Debreczeni Team
2. RÉKA KIS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. MARIA KOROLOVYCH, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE
3. ZITA VICSOREK, KIRALYTEAM PF ACADEMY

PF OPEN male

PF OPEN male

1. VERES ROYAL ROLAND, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
3. MARTIN HAUSER, Český svaz Fullcontactu
3. JOHANNES WENINGER, Point Fighters Thermenregion

PF OPEN female

PF OPEN female

1. ANDRE BUSA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VIKTORIA HADER, Asvö Kbc Rohrbach

PF older cadet male

PF-o-cad-m+69kg

1. MATTHIAS WENINGER, Point Fighters Thermenregion
2. TAMÁS LACZÓ, Debreczeni Team
3. JÁNOS BREZNYIK, Debreczeni Team
3. LEVENTE CSIERNYIK, Debreczeni Team

PF-o-cad-m-69kg

1. TAMÁS LACZÓ, Debreczeni Team
2. TÓTH BENCE, Skorpió KBSE
3. LEVENTE CSIERNYIK, Debreczeni Team
3. OLIVÉR VADI, Debreczeni Team

PF-o-cad-m-63kg

1. ERŐS PATRIK, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. BÁLINT MARTIN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. DUSÁN TÓTH, Debreczeni Team
3. TÓTH BENCE, Skorpió KBSE

PF-o-cad-m-57kg

1. BÁLINT MARTIN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. DOMINIK LOÓS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. DUSÁN TÓTH, Debreczeni Team
3. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team

PF-o-cad-m-52kg

1. DOMINIK LOÓS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. LONEÁN TAMÁS, Újkígyósi Szabadidő SC.
3. LUKÁŠ BAREŠ, Český svaz Fullcontactu
3. DAWID SKARŻYŃSKI, WKS Sfinks Węgrów

PF-o-cad-m-47kg

1. BENCE SOLYMOSI, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. BALÁZS GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. DÁNIEL VICZIÁN, Debreczeni Team
3. BARTOSZ PRUSINOWSKI, KSW ŁUKÓW

PF-o-cad-m-42kg

1. BALÁZS GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. DÁNIEL VICZIÁN, Debreczeni Team
3. WALLANDT GERGELY, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. ZÉTÉNY KARAI, KIRALYTEAM PF ACADEMY

PF older cadet female

PF-o-cad-f-42kg

1. KATRIN HAIDER, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. KITTI LESZKÓ, Debreczeni Team
3. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. VIVIEN VICZIÁN, Debreczeni Team

PF-o-cad-f-46kg

1. KATRIN HAIDER, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. LUCIE MULLEROVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
3. GOMBÁS ALEXANDRA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team

PF-o-cad-f-50kg

1. GOMBÁS ALEXANDRA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. PAP NIKOLA, Újkígyósi Szabadidő SC.
3. KITTI LESZKÓ, Debreczeni Team
3. ORSOLYA JÁSZAI, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE

PF-o-cad-f-55kg

1. YVONNE SCHMIDL, Asvö Kbc Rohrbach
2. MICHAELA GÓRALCZYKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. BARBORA ŠEBESTOVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
3. PAP NIKOLA, Újkígyósi Szabadidő SC.

PF-o-cad-f-60kg

1. YVONNE SCHMIDL, Asvö Kbc Rohrbach
2. MICHAELA GÓRALCZYKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. TEREZA TOBOLOVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná

PF-o-cad-f+65kg

1. MICHAELA GÓRALCZYKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. EMMA NUKIC, Asvö Kbc Rohrbach
3. BOGLÁRKA KOSZECZ, Debreczeni Team
3. LUCIJA BAKALAR, Kbk Tigar slunj