Vybrana sutaz: SLOVAK OPEN 2018

DISCIPLINA
 
VEKOVE SKUPINY
 

LC junior male

LC-jun-m-84kg

1. SZABÓ-TÓTH DÁVID, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
2. ONDŘEJ MATĚJKA, Český svaz Fullcontactu
3. NICK VETESNIK, ASIA GYM SPORT
3. ERIK HORVÀTH, Metex05-Controll Sportegyesület

LC-jun-m-79kg

1. ÁDÁM BOLFÁN, Metex05-Controll Sportegyesület
2. EMANUEL SZMOLEK, Metex05-Controll Sportegyesület
3. KLAUDIUSZ SWISTULSKI, X Fight
3. LUKÁŠ SVETLÁK, Český svaz Fullcontactu

LC-jun-m-74kg

1. BENCE KAJTÁR, Esztergomi KBSE
2. LUKÁŠ SVETLÁK, Český svaz Fullcontactu
3. KRISZTOFER SZÁSZ, Metex05-Controll Sportegyesület
3. PATRIK TAKÀCS, Metex05-Controll Sportegyesület

LC-jun-m-69kg

1. LAJOS FÉSŰ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. BENCE KAJTÁR, Esztergomi KBSE
3. ÁKOS BOLFÁN, Metex05-Controll Sportegyesület
3. FABIAN BIECHL, Team Tae-Kibo

LC-jun-m-63kg

1. LAJOS FÉSŰ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VALERIO BOVI, TOP TEAM
3. JOSEF VODÁK, Český svaz Fullcontactu
3. RAFAŁ WOJCIK, X Fight

LC-jun-m-57kg

1. VALERIO BOVI, TOP TEAM
2. ALEXANDER DIDENKO, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
3. KISS CSONGOR, Agrobio Classic Kick -Box Club
3. KEVIN VARGA, Metex05-Controll Sportegyesület

LC-jun-m-89kg

1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. DOMINIK CHROMEK, Český svaz Fullcontactu

LC junior female

LC-jun-f-50kg

1. STELA LEVICKÁ, Prešov KBC Panter
2. BARBARA KALÁNOVÁ, Guard KOŠICE
3. LUCA HORVÁTH, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE

LC-jun-f-60kg

1. LUCIE POLAŠKOVÁ, ASIA GYM SPORT
2. KINGA KOLOZSVÁRI, Szigetszentmiklós Tököl SE
3. ZSANETT CSORBA, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
3. KOVÁCS BARBARA, Békéscsabai Lakótelepi SE

LC-jun-f-65kg

1. VIKTÓRIA ADLER, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VIKTÔRIA TAKÀCS, Metex05-Controll Sportegyesület

LC-jun-f-70kg

1. ENIKŐ HALÁSZ, HED-LAND Sportcsarnok Sportegyesület
2. VIKTÓRIA ADLER, KIRALYTEAM PF ACADEMY

LC-jun-f-55kg

1. LEA TURČANÍKOVÁ, Ladies Victory Club Košice
2. TIMEA HAMARÍKOVÁ, Športový Kickbox klub Michalovce
3. KRISTÝNA ŘEHÁKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. ZSÓFIA SCHMIDT, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE

LC cadet male

LC-cad-m-28kg

1. CHRISTIÁN TAMÁŠ, ŠK Taekwon-Do & Kickboxing Moldava nad Bodvou
2. RENÉ MICHAL, Guard KOŠICE

LC-cad-m-32kg

1. OLEKSANDR HRANCHAK, Golden Scorpion
2. BOTOND FARKAS, Esztergomi KBSE
3. ADAM TIMKO, Prešov KBC Panter

LC-cad-m-37kg

1. STANISLAV SEMBER, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE
2. VOJTĚCH TOMAN, Český svaz Fullcontactu
3. ADAM DANIŠ, ASIA GYM SPORT
3. MALATYINSZKI BENDEGÚZ, Kondorosi Kick-box Egyesület

LC-cad-m-42kg

1. LUKÁŠ HUDLER, Český svaz Fullcontactu
2. MATĚJ VLASÁK, Český svaz Fullcontactu
3. ADAM JANEK, Český svaz Fullcontactu
3. KOPPÁNY KÁNA, Esztergomi KBSE

LC-cad-m-47kg

1. JULIAN GRABOŚ, Beskid Dragon
2. BARTOSZ PRUSINOWSKI, KSW ŁUKÓW
3. ALEX IMRIŠČÁK, Kickbox Body gym Poprad
3. EL JAFAR, Český svaz Fullcontactu

LC-cad-m-52kg

1. PATRYK BODZEK, Beskid Dragon
2. LUKÁŠ BAREŠ, Český svaz Fullcontactu
3. KEVIN GYÖNGYÖSI, Szigetszentmiklós Tököl SE
3. SZABÓ DÁNIEL, Combat_D_SC

LC-cad-m-57kg

1. KAREL SVOBODNIK, Športový Kickbox klub Michalovce
2. BÁLINT MARTIN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. GERGŐ SZÁRAZ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. KELSCH PATRIK, Combat_D_SC

LC-cad-m-63kg

1. VIKTOR ŽILA, Český svaz Fullcontactu
2. ERŐS PATRIK, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. KEVIN VRÁBEĽ, Guard KOŠICE
3. VLADIMÍR BABINČÁK, Bao Humenné

LC-cad-m-69kg

1. PETR DVOŘÁČEK, Český svaz Fullcontactu
2. FRAN CINDRIĆ, Kbk Tigar slunj

LC-cad-m+69kg

1. OLIVÉR TŰZKŐ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VÍTĚZSLAV SVOBODA, Český svaz Fullcontactu
3. MACIEJ MOŚCICKI, KSW ŁUKÓW
3. NÉMETH PÉTER, Agrobio Classic Kick -Box Club

LC cadet female

LC-cad-f-60kg

1. NAGY RAMÓNA, Makó BUDO Klub
2. RAJOS LÉNA, Combat_D_SC
3. SEBŐK-PAPP LILIAN, Combat_D_SC
3. TEREZA TOBOLOVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná

LC-cad-f-28kg

1. MARIA KOROLOVYCH, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE
2. DARIA YATSKO, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE

LC-cad-f-32kg

1. DASHA KOROLOVYCH, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE
2. MARIA KOROLOVYCH, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE
3. CSILLA ZENKÓ, LSP Team SE
3. AMELIA WASILEWSKA, KSW ŁUKÓW

LC-cad-f-37kg

1. OLIWIA CZADER, Beskid Dragon
2. DASHA KOROLOVYCH, KOROLOVYCH TEAM - FST UKRAINE
3. MÍRA NAGY, LSP Team SE
3. NATÁLIA TÓSZEGIOVÁ, Kickbox Leon Revúca

LC-cad-f-42kg

1. ELIŠKA ZEMANOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. EMMA CARDOVÁ, Fight aréna Slaný
3. NATALIA ZARZYCKA, KSW ŁUKÓW
3. DARIA NICIPORUK, X Fight

LC-cad-f-46kg

1. GOMBÁS ALEXANDRA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. LUCIE MULLEROVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
3. NÉMETI ZSÓFIA, Combat_D_SC
3. MARTA PAWLIKOWSKA, KSW ŁUKÓW

LC-cad-f-50kg

1. ANNA LEGIEŃ, Beskid Dragon
2. LILLA SZELECZKI, HED-LAND Sportcsarnok Sportegyesület
3. ORSOLYA JÁSZAI, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
3. MAKKAI ANNA, Harcklub Hungary R.S.E.

LC-cad-f-55kg

1. REKA HARAJDOVÁ, Guard KOŠICE
2. BARBORA ŠEBESTOVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
3. LILI KERTÉSZ, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
3. ELEK ÁGNES, Rácz Kickboxing Team Kaba S.E.

LC-cad-f+65kg

1. CSENGE PALLAG, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
2. PATAKI KLAUDIA, Combat_D_SC
3. NELA PÁNKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. WIKTORIA SALEWSKA, Beskid Dragon

LC-cad-f-65kg

1. SARAH SALOŇOVÁ, Guard KOŠICE
2. CSENGE PALLAG, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
3. MARTYNA CZEREPIŃSKA, KSW ŁUKÓW
3. OLIWIA SCIAGAJ, X Fight

LC senior male

LC-sen-m-57kg

1. ALEXANDER DIDENKO, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
2. ROBERT JAWORSKI, Palestra Warszawa

LC-sen-m-63kg

1. LAJOS FÉSŰ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VERES ROYAL ROLAND, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. JÁN TAMÁŠ, Kickbox Leon Revúca
3. ÁDÁM CSORBA, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia

LC-sen-m-69kg

1. MICHAEL ERNST, Asvö Kbc Rohrbach
2. VASIĽ KLEVĽANIK, Športový Kickbox klub Michalovce
3. DENIS GIERAT, FIGHT HOUSE NOWY SACZ
3. MÉSZÁROS ATTILA, Békéscsabai Lakótelepi SE

LC-sen-m-74kg

1. ZSARKÓ DÁNIEL PÉTER, Combat_D_SC
2. VAS BÁLINT, Combat_D_SC
3. MARTIN HAUSER, Český svaz Fullcontactu
3. NÉMETH ROLAND, Agrobio Classic Kick -Box Club

LC-sen-m-79kg

1. ÁDÁM BOLFÁN, Metex05-Controll Sportegyesület
2. EMANUEL SZMOLEK, Metex05-Controll Sportegyesület
3. KOVÁCS ÁKOS, Békéscsabai Lakótelepi SE
3. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE

LC-sen-m-84kg

1. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE
2. LÁSZLÓ SOLYMOSI, HED-LAND Sportcsarnok Sportegyesület
3. MATÚŠ KAČMÁR, ŠKP POLICAJNÁ ŠKOLA KOŠICE
3. DOMINIK VERBICKÝ, Guard KOŠICE

LC-sen-m-89kg

1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. ADAM CHLEBEK, Taekwon-Do ITF Karviná
3. MICHAL HAVLÍČEK, ŠKP POLICAJNÁ ŠKOLA KOŠICE

LC-sen-m+94kg

1. VIDA ÁDÁM, Combat_D_SC
2. ADAM PÁNEK, Český svaz Fullcontactu
3. JAROSLAV PALA, SKP Banska Bystrica

LC senior female

LC-sen-f-50kg

1. MAGGIE ZIMIERSKI, KBC Krems
2. STELA LEVICKÁ, Prešov KBC Panter
3. BÉCSI NIKOLETT, VESZPRÉMI PADANYI TKD KLUB.

LC-sen-f-55kg

1. MARTINA KOPECKÁ, Český svaz Fullcontactu
2. PETRA GREMEN, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
3. BARBORA MAREŠOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. DOMINIKA KARCHOVÁ, Bao Humenné

LC-sen-f-65kg

1. KRISZTINA LEHOTA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. BEATRICE LEDEBUR, Team Tae-Kibo
3. VIKTÔRIA TAKÀCS, Metex05-Controll Sportegyesület
3. RÉKA SCHEIRICH, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE

LC-sen-f-70kg

1. ANDRE BUSA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. BEATRICE LEDEBUR, Team Tae-Kibo

LC-sen-f-60kg

1. LUCIJA REGVAT, CICVARA TEAM Zagreb
2. NAGY RITA, Combat_D_SC
3. DIÀNA SZAKÀL, Metex05-Controll Sportegyesület
3. KRISTÍNA URDOVÁ, Prešov KBC Panter