Vybrana sutaz: SLOVAK OPEN 2018

DISCIPLINA
 
VEKOVE SKUPINY
 

KL junior female

KL-jun-f-65kg

1. KÜRTI BONITA, Békéscsabai Lakótelepi SE
2. GÁBOR REA FRUZSINA, Rácz Kickboxing Team Kaba S.E.
3. VIKTÔRIA TAKÀCS, Metex05-Controll Sportegyesület

KL-jun-f-60kg

1. LUCIE POLAŠKOVÁ, ASIA GYM SPORT
2. KINGA KOLOZSVÁRI, Szigetszentmiklós Tököl SE
3. FÜLÖP ESZTER, Harcklub Hungary R.S.E.
3. GABIKA LAPŠANSKÁ, CBŠ PERUN GYM TRNAVA

KL-jun-f-55kg

1. ZSÓFIA SCHMIDT, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
2. ERIKA STANOEVA, Český svaz Fullcontactu
3. TIMEA HAMARÍKOVÁ, Športový Kickbox klub Michalovce
3. ZSILÁK VIKTÓRIA, Békéscsabai Lakótelepi SE

KL-jun-f-50kg

1. BARBORA MAYEROVÁ, Kickbox Body gym Poprad
2. STELA LEVICKÁ, Prešov KBC Panter
3. BARBARA KALÁNOVÁ, Guard KOŠICE
3. LUCA HORVÁTH, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE

KL cadets male

KL-cad-m-69kg

1. PETR DVOŘÁČEK, Český svaz Fullcontactu
2. KRISTÓF CSABA, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
3. FILIP JANOŠKA, CBŠ PERUN GYM TRNAVA
3. FAROUK EL GHARBI, Fox Gym

KL-cad-m-63kg

1. VIKTOR ŽILA, Český svaz Fullcontactu
2. VLADIMÍR BABINČÁK, Bao Humenné
3. KEVIN VRÁBEĽ, Guard KOŠICE
3. DOMINIK IVÁN, LSP Team SE

KL-cad-m-57kg

1. KAREL SVOBODNIK, Športový Kickbox klub Michalovce
2. HRABOVSZKY ROLAND, Szigetszentmiklós Tököl SE
3. GERGŐ SZÁRAZ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. ZBYNĚK SVAČINA, ASIA GYM SPORT

KL-cad-m-52kg

1. PATRYK BODZEK, Beskid Dragon
2. KEVIN GYÖNGYÖSI, Szigetszentmiklós Tököl SE
3. PETR ZICH, Český svaz Fullcontactu
3. JAN HOFFMANN, ASIA GYM SPORT

KL-cad-m-47kg

1. SZYMON GÓRA, UKS GLADIATOR
2. MATEUSZ JAWOREK, Octagon Team Kraków
3. JULIAN GRABOŚ, Beskid Dragon
3. BENCE SZABÓ, LSP Team SE

KL-cad-m-42kg

1. LUKÁŠ HUDLER, Český svaz Fullcontactu
2. ANDRIY LEVKULYCH, Golden Scorpion
3. MACIEJ ZYZ, Sportowy Klub Kick-Boxing Kielce
3. ERDEI BENJAMIN, Rácz Kickboxing Team Kaba S.E.

KL-cad-m-37kg

1. VOJTĚCH TOMAN, Český svaz Fullcontactu
2. ARSEN TESLENKO, Golden Scorpion
3. KRISTÓF KÁNAI, Budapest Fighters
3. KRISTÔF NÈMETH, Metex05-Controll Sportegyesület

KL-cad-m-32kg

1. DAVYD TESLENKO, Golden Scorpion
2. OLEKSANDR HRANCHAK, Golden Scorpion
3. ŠTĚPÁN KNESL, ASIA GYM SPORT
3. ADAM TIMKO, Prešov KBC Panter

KL-cad-m-28kg

1. ANDRII VINTSERSKYI, Golden Scorpion
2. CHRISTIÁN TAMÁŠ, ŠK Taekwon-Do & Kickboxing Moldava nad Bodvou
3. RENÉ MICHAL, Guard KOŠICE
3. VILMOS KISSEBESI, LSP Team SE

KL-cad-m+69kg

1. OLIVÉR TŰZKŐ, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VÍTĚZSLAV SVOBODA, Český svaz Fullcontactu
3. ADRIÁN KLAMPÁR, Raptors Kickboxing club Trnava

KL cadets female

KL-cad-f-60kg

1. NAGY RAMÓNA, Makó BUDO Klub
2. KORCSOK NIKOLETT, Rácz Kickboxing Team Kaba S.E.
3. SEBŐK-PAPP LILIAN, Combat_D_SC
3. RAJOS LÉNA, Combat_D_SC

KL-cad-f-55kg

1. REKA HARAJDOVÁ, Guard KOŠICE
2. LILI KERTÉSZ, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
3. BARBORA ŠEBESTOVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
3. SÁRA LIPTÁKOVÁ, Goral gym Kežmarok

KL-cad-f-50kg

1. ANNA LEGIEŃ, Beskid Dragon
2. LILLA SZELECZKI, HED-LAND Sportcsarnok Sportegyesület
3. ORSOLYA JÁSZAI, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
3. JULIA NIEWIADOMSKA, UKS GLADIATOR

KL-cad-f-46kg

1. GOMBÁS ALEXANDRA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. LUCIE MULLEROVÁ, Taekwon-Do ITF Karviná
3. VANESSZA TÓTH, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
3. KOVÁCS LAURA FANNI, Makó BUDO Klub

KL-cad-f-42kg

1. ELIŠKA ZEMANOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. PANNI PÁLFALVI, LSP Team SE
3. DARIA NICIPORUK, X Fight
3. EMMA CARDOVÁ, Fight aréna Slaný

KL-cad-f-32kg

1. CSILLA ZENKÓ, LSP Team SE
2. BEATA FYDA, UKS GLADIATOR
3. ALŽBETA TELIČÁKOVÁ, Kickbox Leon Revúca

KL-cad-f+65kg

1. PATAKI KLAUDIA, Combat_D_SC
2. NELA PÁNKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. WIKTORIA KAMIANOWSKA, X Fight
3. CSENGE PALLAG, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia

KL-cad-f-65kg

1. CSENGE PALLAG, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
2. OLIWIA SCIAGAJ, X Fight
3. SARAH SALOŇOVÁ, Guard KOŠICE
3. LENKA MASOPUSTOVÁ, Český svaz Fullcontactu

KL-cad-f-37kg

1. MÍRA NAGY, LSP Team SE
2. WIKTORIA CZADER, Beskid Dragon
3. NELA TRSKOVÁ, Fight aréna Slaný
3. ALŽBETA TELIČÁKOVÁ, Kickbox Leon Revúca

KL senior male

KL-sen-m-57kg

1. ALEXANDER DIDENKO, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
2. ROBERT JAWORSKI, Palestra Warszawa

KL-sen-m-63kg

1. ARTUR ÁGOSTON, Budapest Fighters
2. ÁDÁM CSORBA, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
3. MATÚŠ MACKO, Goral gym Kežmarok
3. SZABOLCS MAGYAR, Esztergomi KBSE

KL-sen-m-69kg

1. SZVJATOSZLAV KOVALY, Budapest Fighters
2. RADEK MORAVEC, Český svaz Fullcontactu
3. KRISZTOFER SZÁSZ, Metex05-Controll Sportegyesület
3. BENCE DEBRE, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia

KL-sen-m-74kg

1. ZSARKÓ DÁNIEL PÉTER, Combat_D_SC
2. SÁNDOR BÁRDOSI, Metex05-Controll Sportegyesület
3. GRZEGORZ ZACHARA, ŁKS ŁÓDŹ BOKS
3. ADRIAN SULEWSKI, KS BENIAMINEK

KL-sen-m-79kg

1. EMANUEL SZMOLEK, Metex05-Controll Sportegyesület
2. MARTIN NAVRATIL, ŠKP POLICAJNÁ ŠKOLA KOŠICE
3. BALINT ZOLTAN, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. KOVÁCS ÁKOS, Békéscsabai Lakótelepi SE

KL-sen-m-84kg

1. ROLAND WEISZ, LSP Team SE
2. KRZYSZTOF FLORCZAK, Alien Łódź
3. BARTŁOMIEJ WYDRA, Alien Łódź
3. DOMINIK VERBICKÝ, Guard KOŠICE

KL-sen-m-89kg

1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. MICHAL HAVLÍČEK, ŠKP POLICAJNÁ ŠKOLA KOŠICE
3. ADAM CHLEBEK, Taekwon-Do ITF Karviná

KL-sen-m+94kg

1. JAROSLAV PALA, SKP Banska Bystrica
2. ADAM PÁNEK, Český svaz Fullcontactu
3. VIDA ÁDÁM, Combat_D_SC

KL senior female

KL-sen-f-50kg

1. MARKÉTA KREJZLOVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. DAGMARA TCHOREK, Palestra Warszawa
3. MAGGIE ZIMIERSKI, KBC Krems

KL-sen-f-55kg

1. PETRA GREMEN, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
2. LUCIA FECKOVA, Prešov KBC Panter
3. DOMINIKA KARCHOVÁ, Bao Humenné
3. BARBORA MAREŠOVÁ, Český svaz Fullcontactu

KL-sen-f-60kg

1. NAGY RITA, Combat_D_SC
2. LUCIJA REGVAT, CICVARA TEAM Zagreb
3. ALEXANDRA NIŽNÍKOVÁ, Prešov KBC Panter
3. KRISTÍNA URDOVÁ, Prešov KBC Panter

KL-sen-f-65kg

1. KRISZTINA LEHOTA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. VERONIKA CMÁROVÁ, Guard KOŠICE
3. SOFIA ADAMEČKOVÁ, Prešov KBC Panter
3. VIKTÔRIA TAKÀCS, Metex05-Controll Sportegyesület

KL-sen-f-70kg

1. ANDRE BUSA, KIRALYTEAM PF ACADEMY
2. LUCIE MLEJNKOVÁ, Český svaz Fullcontactu
3. NATALIA PANAS, Palestra Warszawa
3. ALEXANDRA FILIPOVÁ, Ladies Victory Club Košice

KL-sen-f+70kg

1. TEREZA CVINGEROVÁ, Český svaz Fullcontactu
2. IVETT GYÖNGYÖSI, Budapest Fighters
3. DÓRA OSVÁTH, Budapest Fighters

KL junior male

KL-jun-m-94kg

1. NOEL LEGENYEI-PINTÉR, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
2. JÓZSEF TURÁK, KIRALYTEAM PF ACADEMY
3. OLIVÉR TŰZKŐ, KIRALYTEAM PF ACADEMY

KL-jun-m-79kg

1. FILIP LAGRON, Český svaz Fullcontactu
2. ÁDÁM BOLFÁN, Metex05-Controll Sportegyesület
3. KLAUDIUSZ SWISTULSKI, X Fight
3. TOMAS VILKIN, Lithuanian kickboxing federation

KL-jun-m-74kg

1. KRISZTOFER SZÁSZ, Metex05-Controll Sportegyesület
2. ADRIÁN ČULÍK, Guard KOŠICE
3. FILIP ĎURICA, NVR gym Liptovsky Mikulas
3. PATRIK TAKÀCS, Metex05-Controll Sportegyesület

KL-jun-m-69kg

1. BENCE DEBRE, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
2. ÁKOS BOLFÁN, Metex05-Controll Sportegyesület
3. DANIEL MAJKA, FIGHT HOUSE NOWY SACZ
3. SZYMON MILION, RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI "TKD FIGHTER - TKM"

KL-jun-m-63kg

1. LADISLAV MARUSCSAK, Guard KOŠICE
2. SZABOLCS MAGYAR, Esztergomi KBSE
3. BOTOND LACZKOVICS, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
3. RAFAŁ WOJCIK, X Fight

KL-jun-m-57kg

1. MIROSLAV GODŽA, ASIA GYM SPORT
2. ALEXANDER DIDENKO, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick-box SE
3. MAREK DOLANSKÝ, Goral gym Kežmarok
3. ARTEMIJ AKSIUTOV, Lithuanian kickboxing federation

KL-jun-m-84kg

1. SZABÓ-TÓTH DÁVID, Zrínyi Miklós Kick-box Akadémia
2. NICK VETESNIK, ASIA GYM SPORT
3. TOMÁŠ ZALCER, ŠKP POLICAJNÁ ŠKOLA KOŠICE
3. ADAM STRÁNÍK, Český svaz Fullcontactu

KL-jun-m-89kg

1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. DOMINIK CHROMEK, Český svaz Fullcontactu
3. PATRIK STOJKA, CBŠ PERUN GYM TRNAVA
3. ERIK SAVČIUK, Lithuanian kickboxing federation